Školsko natjecanje Blizna 2011

Pogledajte galeriju slika!

1. MEĐUŠKOLSKO NATJECANJE U KROSU I NOGOMETU  BLIZNA 2011.

Kao i protekle školske 2009/10. godine i ove 2010/11. održano je međuškolsko  natjecanje  u krosu i nogometu “BLIZNA 2011.“

U istom natjecanju sudjelovale su ekipe(učenici): O.Š. Ivan Duknović-Marina; P.Š. Blizna; O.Š. kralja Zvonimira-Seget Donji i P. Š. LJubitovica.

U kros natjecanju učenici su u muškoj i ženskoj konkurenciji podijeljeni u dvije kategorije i to: (5 i 6 razredi ) i (7 i 8 razredi ). Staza koju su učenici ( natjecatelji ) trebali pretrčati bila je duga oko 1300 metara.

Nogometne  utakmice, zahvaljujući razumijevanju gospodina  Ante Mamuta,odigrane su na terenu s umjetnom travom. Potporu realizaciji navedenih natjecanja dali su predmetni nastavnici Ivica Pranjić i Boro Bukurov. Na kraju natjecanja za sve učenike bilo je osigurano osvježenje u obliku sokova i slatkiša, a medalje pobjednicima uručio je ravnatelj škole Mirko Matijaš.

Pogledajte tko su bili pobjednici!

Priloženi dokumenti:
blizna2011pobjednici1.pdf

2. P.Š.-BLIZNA-NATJECANJE U MODIFICIRANOM ŠKOLSKOM TRIATLONU

Već treću godinu zaredom u područnoj školi BLIZNA,a tijekom drugog polugodišta, organizira se unutarškolsko natjecanje u modificiranom(prilagođenom) školskom triatlonu.

U tri sportske discipline natječu se svi učenici, prikupljajući bodove  prema unaprijed dogovorenim bodovnim tablicama i pravilima natjecanja. Natjecanjem su obuhvaćene sportske discipline: stolni tenis, košarka i trčanje u prirodi. Za postignute rezultate u ovom sportskom natjecanju pobjednicima se na kraju školske godine dodjeljuju medalje.

Ove godine medalje pobjednicima uručili su taj dan u školi nazočni nastavnici. Na kraju zahvalu na sudjelovanju, čestitke na uspjehu pobjednicima, razumijevanju i podršci kolegama uputio je inicijator natjecanja Ivica Pranjić.

Priloženi dokumenti:
blizna2011pobjednici2.pdf