Ukupno: 205008
OBAVIJESTI ZA RODITELJE I UČENIKE
Autor: Administrator , 4. 9. 2020.

OBAVIJESTI  ZA RODITELJE I UČENIKE 1. RAZREDA

MATIČNA ŠKOLA

• Dolazak učenika i roditelja u školu bit će u ponedjeljak 7. rujna u 10:00 sati ispred škole na otvorenome.
  • Ispred škole može se ući samo kroz ulaz poviše pothodnika.
  • U pratnji djeteta je samo jedan roditelj, a prilikom dolaska ispred škole obvezno je nošenje zaštitne maske.
  • Nakon prozivanja djeca odlaze u svoj razred s učiteljicom, a roditelji ostaju ispred škole gdje će im zamjenik ravnatelja dati osnovne informacije vezane uz organiziranje nastave.
  • Taj dan je preuzimanje kompleta udžbenika, stoga roditelji prilikom dolaska ispred škole trebaju pripremiti sljedeće podatke: OIB djeteta, OIB roditelja, brojeve mobitela od oba roditelja, e-mail adrese i kemijsku olovku.
  • Komunikacija RODITELJ – UČITELJICA odvijat će se putem Vibera ili WhatsAppa pa vas molimo da te aplikacije instalirate na svoje mobitele ukoliko ih nemate.
  • Učiteljica će biti dostupna na dogovorenoj aplikaciji od 7:00 do 15:00 sati svaki radni dan, no molimo vas da ne zovete za vrijeme nastave.
  • Raspored zvonjenja i sve ostale obavijesti važne za školu možete pronaći na stranicama škole.
  • Prvi tjedan učenici će imati 3 školska sata (8:00 – 9:30) prema rasporedu koji će Vam dati učiteljica u ponedjeljak.
  • Izlazak učenika iz učionice je u 9:35 - 9:50 sati na mjestu okupljanja, stoga vas molimo da obavezno pričekate djecu.
  • Zbog trenutne epidemiološke situacije molimo vas da okupljanje pred početak nastave bude ispred škole 5 minuta prije početka nastave.
  • Prvi tjedan održat će se roditeljski sastanak o čemu će vas učiteljica obavijestiti prvi dan nastave.

Učenici od 2. do 4. razreda matične škole na nastavu dolaze po sljedećem rasporedu:

Ulaz A                                                 Ulaz B

2. razred – 7:55 sati                           3. razred – 7:55 sati

4. razred – 8:05 sati

Svi učenici putnici MORAJU za vrijeme vožnje autobusom do škole koristiti zaštitne maske. Škola je pripremila za sve učenike po dvije višekratne maske koje će učenici dobiti prvi dan nastave.  Molimo sve roditelje da pozorno pročitaju PROTOKOL O ORGANIZACIJI NASTAVE. Svi roditelji su dužni pridržavati se epidemioloških uputa HZJZ-a u onom dijelu koji se odnosi na škole. Obavezno je svakodnevno mjerenje temperature i zapisivanje iste u bilježnicu. Roditeljima je zabranjeno boraviti u predvorju škole.

Prijevoz za učenike putnike organiziran je po ustaljenom rasporedu.

PODRUČNE ŠKOLE

Područna škola Blizna započinje s radom 8:00 sati. Nastavni sat traje 20 minuta i učenici prvi tjedan imaju 3 školska sata.

Područna škola Vrsine započinje s radom u 11:00 sati. Učenici imaju 3 školska sata, a školski sat traje 40 minuta.

Područna škola Gustirna započinje s radom u 9:30 sati i učenici imaju 3 školska sata, a školski sat traje 40 minuta.

Područna škola Vinišće započinje s radom u 8:00 sati za učenike 2. i 4. razreda, a učenici 1. i 3. razreda započinju u 10:00 sati. Školski sat traje 40 minuta i učenici prvi dan imaju 3 školska sata.

Područna škola Sevid započinje s radom u 8:00 sati i učenici imaju 3 školska sata u trajanju od 40 minuta.

Organizacija rada za predmetnu nastavu

Učenici predmetne nastave prvi dan započinju s nastavom u 14:00 sati i imaju 3 školska sata, a sat traje 40 minuta. Učenici A odjeljenja ulaze u školu na glavni ulaz, a učenici B odjeljenja ulaze na drugi ulaz (kroz čajnu kuhinju) te prilikom izlaska isto koriste navedene ulaze/izlaze.

Prilikom ulaska u školu potrebno je pridržavati se međusobnog razmaka i obvezno je nošenje zaštitnih maski.  Molimo sve roditelje da pozorno pročitaju PROTOKOL O ORGANIZACIJI NASTAVE. Svi su roditelji dužni pridržavati se epidemioloških uputa HZJZ-a u onom dijelu koji se odnosi na škole. Roditeljima je zabranjeno boraviti u predvorju škole. Svi učenici putnici MORAJU za vrijeme vožnje autobusom koristiti zaštitne maske.

Prijevoz za učenike putnike organiziran je po ustaljenom rasporedu.

Zamjenik ravnatelja

Joško Ćudina, dipl. teolog

PROVEDBENI PLAN OŠ IVAN DUKNOVIĆ - 7.RUJNA 2020.