Osnovna škola Ivan Duknović Marina

Udžbenici 2016./17.

Dragi roditelji i učenici!

U dolje navedenoj tablici nalazi se popis udžbenika za sljedeću školsku godinu 2016./17.

Niži razredi Viši razredi
    1.razred 5.razred
    2.razred 6.razred
    3.razred 7.razred
    4.razred 8.razred

Kurikulum 2018./2019.

K U R I K U L U M

GPP 2016./2017.

GODIŠNJI PLAN I PROGRAM

2018 / 2019

« Siječanj 2019 »

Učilica

e-knjižnica

Webmail

MZOŠ

U PŠ Vrsine obilježen 6. tjedan botaničkih vrtova RH
Autor: dijana rinčić, 4. 6. 2016.

U PŠ Vrsine već treću godinu zaredom organizirane su likovne radionice i stručna predavanja u sklopu Tjedna botaničkih vrtova i arboretuma RH kojeg organizira Hrvatsko botaničko društvo pod pokroviteljstvom Ministarstva zaštite okoliša i prirode, Ministarstva znanosti, obrazovanja i sporta, Ministarstva poljoprivrede i Državnog zavoda za zaštitu prirode.

Ovogodišnji TJEDAN  u PŠ Vrsine imao je malo drugačiju koncepciju. Aktivnosti smo  proveli kroz cijeli mjesec svibanj (uz razgledavanje školskog vrta i predavanje Mediteranski školski vrt,  organizirane su likovne radionice te stručna predavanja.)
Kroz školski vrt prošetalo je oko 140 mališana,12 učitelja, 30- ak roditelja, 40- ak gostiju, održano je 7 likovnih radionica, 5 stručnih predavanja, jedna predstava, dramatizacija filma, pričanje interaktivne priče „Vrt svjetlosti“,  glazbeno – poetska večer „Večer pejzažne poezije“, igrali smo zaboravljene igre, pričali priče, razgledavali školski vrt, pjevali zavičajne pjesme...UŽIVALI.
Našem pozivu su se rado odazvale  Mejrema Reuter, akademska umjetnica, edukator i terapeut, Goranka Tomaš, muzejska pedagoginja Grada Trogira te Nikolina Tomaš mag. ing.agronomije. Naše asistentice Antonija Matijaš i Vinka Vukman vodile su likovne radionice i održale predavanja. Manifestaciju je potpomogla i općina Marina.U glazbenom dijelu programa nastupili su članovi KUU Andrija Matijaš- Pauk iz Marine. Veliko hvala svima!

Dobrodošlica gostima iz OŠ Rogoznica

Razgledavanje školskog vrta

Izrada leptira

Interaktivna priča "Vrt svjetlosti"