Osnovna škola Ivan Duknović Marina

Udžbenici 2016./17.

Dragi roditelji i učenici!

U dolje navedenoj tablici nalazi se popis udžbenika za sljedeću školsku godinu 2016./17.

Niži razredi Viši razredi
    1.razred 5.razred
    2.razred 6.razred
    3.razred 7.razred
    4.razred 8.razred

Kurikulum 2018./2019.

K U R I K U L U M

GPP 2016./2017.

GODIŠNJI PLAN I PROGRAM

2018 / 2019

« Siječanj 2019 »

Učilica

e-knjižnica

Webmail

MZOŠ

Peti tjedan botaničkih vrtova u PŠ Vrsine
Autor: dijana rinčić, 19. 5. 2015.

Od 11. do 17. svibnja ove godine u Hrvatskoj je po peti puta organiziran Tjedan botaničkih vrtova, arboretuma i botaničkih zbirki Hrvatske na nacionalnoj razini, s ciljem podizanja razine znanja javnosti i nadležnih institucija o vrijednostima botaničkih vrtova i arboretuma Hrvatske. Organizator Tjedna je Sekcija botaničkih vrtova i arboretuma Hrvatskog botaničkog društva, u koju su organizirane ustanove koje upravljaju botaničkim vrtovima i arboretumima radi zajedničkog nastupa prema javnosti.

U PŠ Vrsine su i ove godine organizirana različita predavanja i radionice.
Vrt PŠ Vrsine posjetili su učenici iz OŠ kralja Zvonimira  iz Segeta, učenici PŠ Ljubitovica, PŠ Blizna, učenici iz OŠ Rogoznica te učenici iz centralne škole u Marini.

Radionicu "Herbariziranje biljaka" održala je prof. Marija Koljanin.

Predavanje "Korisni kukci" održala je gđa. Silvija Marušić, dipl. ing. agronomije.

Učiteljica Maja Ercegović- Pezelj održala je likovnu radionicu, u kojoj su učenici od latica ruža izrađivali haljine i ptice.

Likovnu radionicu "Izrada narcisa" održala je gđa. Goranka Tomaš, muzejska pedagoginja iz Muzeja grada Trogira.

Predavanje "Biblijsko bilje " održale su Nikolina Tomaš, dipl.ing. agronomije i naša vjeroučiteljica Tina Rožić.

Težačku marendu priredila nam je odgojiteljica Ružica Karadžo, te smo u hladu stare koštele zajedno s djecom iz DV Cvrčak blagovali.

Likovnu radionicu oslikavanja staklenki vodila je  prof. Sandra Vudrić, naša učiteljica iz engleskog.

Zajedno s tetom Ružicom putovali smo u svemir, upoznali Sunčev sustav.

Učiteljica Sandra Pelja vodila je radionicu oslikavanja kartonskih kutija i pričala priče u vrtu.
Hvala svima koji su na bilo koji način pridonijeli u realizaciji ovog tjedna.
Vidimo se dogodine!