preskoči na sadržaj

Osnovna škola Ivan Duknović Marina

Login
 
Popis DOM-ovi 2020./2021.
OŠ Ivan Duknović Marina
1. 2.
3. 4.
5.a 5.b
6.a 6.b
7.a 7.b
8.a 8.b
OŠ Ivan Duknović-PŠ Blizna
1. i 4.  2. i 3.
5. 6.
7. 8.
OŠ Ivan Duknović-PŠ Vrsine
1. i 4. 2. i 3. 
OŠ Ivan Duknović-PŠ Vinišće
1. 2. i 4.
3.  
OŠ Ivan Duknović-PŠ Sevid
1./ 2./3.
OŠ Ivan Duknović-PŠ Gustirna
3. i 4.
Upisi u 1. razred OŠ

  

Kontakt

E-mail: ured@os-iduknovic-marina.skole.hr

OIB: 78856986826

 

             Kurikulum                          2019./2020.

           

GPiP 2019./2020.

 

 

 

KUĆNI RED ŠKOLE

   

   PRILIKOM DOLASKA U 

             ŠKOLU 

Baština

„SAČUVAJMO BAŠTINU ZA BUDUĆE NARAŠTAJE“ je projekt naše škole u školskoj godini 2011./2012. U njemu sudjeluju svi učenici škole i svi mještani općine Marina koji nam žele pomoći. U sklopu projekta skupljat ćemo stare predmete.

Više

Mobili

Mobili

Kalendar
« Ožujak 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
24 25 26 27 28 29 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Prikazani događaji

Korisni linkovi

 

Učilica

CARNet

e-knjižnica

Kalendar
« Ožujak 2020 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
24 25 26 27 28 29 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Prikazani događaji

Webmail

MZOŠ

Brojač posjeta
Ispis statistike od 15. 10. 2019.

Ukupno: 43733
Ovaj mjesec: 576
Ovaj tjedan: 114
Danas: 16
Djelatnici

Ravnatelj: Mirko Matijaš, prof
Zamjenik ravanatelja: Joško Ćudina, dipl.teolog
Stručni suradnici:  
Pedagoginja: Petra Relja
Pedagoginja: Dajana Maretić
Psihologinja: Antonija Antić
Psihologinja: Andrea Andrić
Knjižničarka: Meri Rajčić
Knjižničarka: Anđela Matas
Administrativno-tehnička služba:  
Tajnik: Toni Mužinić
Računovođa: Snježana Ivica
Učitelji/ce:  
Razredna nastava: Zrinka Ivančić
Razredna nastava: Katarina Matković
Razredna nastava: Nikolina Anđelić
Razredna nastava: Ivanka Božan
Razredna nastava: Bosiljka Banović
Razredna nastava: Dinka Belas
Razredna nastava: Miroslava Vujić
Razredna nastava: Renata Dražić
Razredna nastava: Slađana Matijaš
Razredna nastava: Paulina Brajnov
Razredna nastava: Silvana Rade
Razredna nastava: Ivona Špika
Razredna nastava: Dijana Rinčić, učitelj mentor
Razredna nastava: Nediljka Bulovan
Razredna nastava: Anamarija Vukman
Hrvatski jezik: Pjer Šošić
Hrvatski jezik: Ivana Škember Jakovac
Hrvatski jezik: Tea Matijaš Pereža
Matematika: Vedrana Matijaš
Matematika: Marina Matijaš
Matematika: Ana Nevešćanin
Matematika - fizika: Marija Buzov
Engleski i talijanski jezik: Sandra Vudrić
Engleski i talijanski jezik: Ana Papić
Engleski i talijanski jezik: Anita Ugrina
Engleski jezik: Lada Tomašević
Engleski jezik: Fani Perun, učitelj savjetnik
Engleski jezik: Ana Rajčić
Talijanski jezik: Marina Popović
Talijanski jezik: Božena Matijaš
Njemački: Gracia Rinčić
Priroda - biologija - kemija: Živko Šantić
Priroda - biologija - kemija: Antonela Radić
Priroda - biologija - kemija: Anthea Paut
Povijest - geografija: Igor Kozarić
Povijest : Jelena Pajčić
Povijest: Mirko Vukušić
Geografija: Zlatka Mikulandra
Likovna kultura: Livia Markovina
Glazbena kultura: Mladen Kalebić
TZK: Borivoj Bukurov
TZK: Ivica Pranjić
TZK: Diana Bilić
TZK: Tomislav Jelić
TZK: Dolores Rudan
Informatika i Tehnička kultura: Boško Marinov
Informatika i Tehnička kultura: Željko Jurić
Informatika: Tomislav Jurić
Tehnička kultura: Boško Marinov
Tehnička kultura - fizika Vlado Žaja
Vjeronauk: Sanja Matić
Vjeronauk: Tina Rožić
Vjeronauk: Maja Đonlić
Vjeronauk: Petra Bralić
Vjeronauk; Gordana Kelava
Pomoćno osoblje:  
Domar: Jakov Najev
Kuharica: Jovanka Bukurov
Spremačica: Stana Lovrić
Spremačica: Anica Vidović
Spremačica: Ksenija Gudelj
Spremačica: Blanka Smoljić
Spremačica: Maja Anđelić

 

preskoči na navigaciju