Snjeguljica i sedam patuljaka

Uoči Valentinova, u PŠ Vrsine, djeca DV „Cvrčak“ i učenici PŠ Vrsine izveli su scenski prikaz bajke Snjeguljica i sedam patuljaka koja slavi pobjedu dobra nad zlom.

"Draga Snjeguljice poštedit ću ti život , a ti bježi daleko u šumu..."

"Snjeguljica se jako razveseli, zahvali se patuljcima i ostade kod njih. Tako su živjeli zajedno, sretni i zadovoljn. Patuljci su ujutro odlazili u planinu i tražili zlato i navečer se vraćali kući."

"Samo što je zagrizla, pade mrtva na zemlju. Kraljica je pogleda pakosno i glasno se nasmija..."

Šumske životinje otrčale su dojaviti patuljcima da je Snjeguljica u opasnosti...

Zvali su je i zvali, ali se nesretna djevojka nije odazivala. "Umrla je",tužno zaključiše patuljci.

"Zima je došla i prošla, i kada je ponovo granulo proljeće, ono je sa sobom donijelo divnog princa iz susjednog kraljevstva. Ugledavši Snjeguljicu, princ se zadivi njenoj ljepoti i upita patuljke tko je usnula djevojka."

Predstavi su nazočili roditelji i mještani Vrsina i Poljica.

Nakon predstave upriličen je zabavno-glazbeni program za djecu, njihove roditelje, goste i uzvanike. Bila je ovo još jedna večer pozitvnih emocija i ugodnog druženja.

objavio: dijana rinčić   datum: 14. 2. 2014.