Osnovna škola Ivan Duknović Marina

Udžbenici 2016./17.

Dragi roditelji i učenici!

U dolje navedenoj tablici nalazi se popis udžbenika za sljedeću školsku godinu 2016./17.

Niži razredi Viši razredi
    1.razred 5.razred
    2.razred 6.razred
    3.razred 7.razred
    4.razred 8.razred

Kurikulum 2018./2019.

K U R I K U L U M

GPP 2016./2017.

GODIŠNJI PLAN I PROGRAM

2018 / 2019

« Siječanj 2019 »

Učilica

e-knjižnica

Webmail

MZOŠ

Autor: Administrator , 13. 7. 2018.

Poštovani,

radi učestalih upita ovim putem šaljem Vam šaljem detaljnije informacije o Projektu Besplatnih udžbenika za učenike osnovnih škola od 1.- 8. razreda.

Nakon temeljne analize broja učenika i knjiga koje se koriste u pojedinoj školi te izračuna stvarnih potreba procijenjeno je kako je Županija u mogućnosti financirati udžbenike za učenike od  1. - 8. razreda za sve škole kojima je Osnivač.

Osnovna zamisao je da se udžbenici vrate nakon isteka školske godine u škole kako bi ih mogla koristiti iduća generacija učenika.

Županija je preuzela cjelokupan Projekt, raspisala Javni natječaj te smo trenutno u fazi odabira najpovoljnije ponude, nakon čega će škole biti službeno i detaljno upoznate sa svim detaljima Projekta te pozvane provjeriti i dopuniti već poslane podatke o broju učenika.

Županije nabavlja sve udžbenike (bez radnih bilježnica i likovnih mapa) za sve redovne predmete te izborni predmet vjeronauk.

Knjige će biti dostavljene u škole nakon okončanja postupka Javne nabave te nadopune podataka u komunikaciji s školama.

Za sva pitanja o mogućnostima i planu financiranja i nabave radnih bilježnica od strane lokalne samouprave (gradovi i općine) molimo kontaktirajte nadležnu lokalnu

samoupravu na kojoj se nalazi vaša školska ustanova.

Za sva pitanja stojimo Vam na raspolaganju.

S poštovanjem,

Roko Čelan, dipl. iur.
Vježbenik „Viši stručni suradnik“

Upravni odjel za prosvjetu, kulturu,