Osnovna škola Ivan Duknović Marina

Udžbenici 2016./17.

Dragi roditelji i učenici!

U dolje navedenoj tablici nalazi se popis udžbenika za sljedeću školsku godinu 2016./17.

Niži razredi Viši razredi
    1.razred 5.razred
    2.razred 6.razred
    3.razred 7.razred
    4.razred 8.razred

Kurikulum 2018./2019.

K U R I K U L U M

GPP 2016./2017.

GODIŠNJI PLAN I PROGRAM

2018 / 2019

« Siječanj 2019 »

Učilica

e-knjižnica

Webmail

MZOŠ

Terenska nastava u Split
Autor: dijana rinčić, 23. 9. 2015.

21. rujna učenici PŠ Vrsine u pratnji svojih učiteljica posjetili su središte Splitsko-dalmatinske županije grad Split. Kako se 10. rujna obilježava Hrvatski olimpijski dan, bila je ovo prigoda da učenici posjete Kuću slave splitskog športa i stadion Poljud. U mjesecu rujnu obilježava se Dan hrvatske ratne mornarice pa su učenici posjetili i ratnu luku Lora.

U Kući slave splitskog športa učenike je dočekao gospodin Mladen Cukrov, tajnik Udruge za osnivanje Muzeja sporta Splita. Gospodin Cukrov je učenicima ispričao priču kako je Kuća športa zamišljena, osnovana i kako se razvija.Šetnjom kroz "Kuću" učenici su se upoznali s velikanima splitskog sporta koji su svoj grad i cijelu Hrvatsku proslavili diljem svijeta.

Učenici s učiteljima i djecom iz DV Cvrčak ispred Kuće slave splitskog športa

Nakon Kuće slave splitskog športa učenici su krenuli prema ratnoj luci Lora. Domaćin u ratnoj luci Lora bio im je bojnik Vladimir Škarica, tata prvašice Eme.Učenici su razgledali brodove Flotile HRM, raketnu topovnjaču Vukovar i spasilački brod Faust Vrančić. Oduševljenju nije bilo kraja, pozorno su slušali domaćine, te ih obasuli nizom pitanja.

Na raketnoj topovnjači Vukovar

U društvu s posadom raketne topovnjače Vukovar

Nakon posjeta Lori, već pomalo umorni krenuli su prema stadionu Poljud. Veselju nije bilo kraja, odmah su organizirali utrku atletskom stazom oko stadiona.Nakon fotografiranja u društvu Hajdukove pedagoginje Keti Kleve razgedali su trofeje koje je osvojio NK Hajduk.